NB3H83905CDR2G
Shenzhen Huahao Gaosheng Technology Co., Ltd
Contact Now
NB3H83905CDR2G
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 1:6
Type : Fanout Buffer (Distribution)
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel®
Differential - Input:Output : No/No
Series : -
Input : LVCMOS, LVTTL, Crystal
Supplier Device Package : 16-SOIC
Mfr : onsemi
Frequency - Max : 100 MHz
Voltage - Supply : 1.6V ~ 3.465V
Package / Case : 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output : LVCMOS, LVTTL
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : NB3H83905
Description : IC CLK BUFFER 1:6 100MHZ 16SOIC
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:6 100 MHz 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)